• Kasım 15, 2019 Blog

  Türk kadın standartlarına göre üretim yapan upandfit belli bir kilo skalasına kadar üretim yapıyor. Tayt modelleri toparlayıcı özelliğe sahip ve kaynak dikiş teknolojisi ile üretimlerini gerçekleştirilirler. Sektörde oldukça yaygınlaşmaya başlayan Upandfit taytları kaliteli ve özenli üretimleri ile kadınları memnun ve mutlu etmeyi başarmıştır. Biz kadınlar daha şık olmak adına bazen birçok çileye bile katlanmak zorunda kalmış olup sırf güzel diye kendimizi rahat hissetmediğimiz kıyafetleri bile giymişizdir. Taytların hayatımıza girmesi ile jeanlerin yüzüne bile bakmaz hale geldik. Peki ya o taytlarda rahat değilsek?

  tayt
 • Kasım 12, 2019

  Siz de taytı bir tek sporda değil günlük hayata da taşıyanlardan mısınız? Sürekli moda olması ve hiç geçmeyen modası ile hatta değişik tarzları ile tekrardan modanın gündemine oturan tayt kombinleri, en son hali ile parlak tayt modası olarak karşımıza çıktı. İlk çıktığı günden itibaren biz kadınların ve gençlerin oldukça gözdesi haline geldi. Kışın kazaklarla, ceketlerle, bilekte biten botlarla kombinledik. Çoğu kez, yazın ise daha sade daha sportif t-shirt ve spor ayakkabı oldu tercihimiz. Tayt modasının hiç geçmemesi ile bu yılın da trendlerin de tekrardan parlak tayt var. Parlak taytın kendisi başlı başına bir star parça olduğu için üst kıyafet seçimini de ona göre yapmalısınız ki başlı başına siz star olun.

  parlak tayt
 • Kasım 08, 2019 Blog

  Çoğu kişiye göre küçük ama biz kadınlara göre büyük bir adım olan ve neredeyse taytı tam anlamıyla bizimle buluşturan modaya teşekkür etmiş olmak abartı sayılmaz. Moda olmadan önce içlik olarak kullandığımız ve kışın vazgeçemediğimiz taytlar şu an hayatımızın her köşesinde hatta vazgeçilmezimiz. Yaz kış demeden dört mevsim farklı farklı kombinlerle stilimizi oluşturup bütün gözleri üstümüze çektiğimiz de doğrudur. Her sezon farklı modelleri ile karşımıza çıkan vitrinlerde görüp almadan çıkmadığımız taytlarda da neredeyse spor taytların son trendleri düşüncesi ile bile takip ettiğimiz olmuştur ama artık vitrin vitrin gezmenize hiç gerek yok. https://www.upandfit.com/ sitesine girip sizin için uygun olan taytı hemen sipariş edebilirsiniz. Böylece hem son spor tayt trendleri takip edebilir hem de taytlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olup sizin için uygun olan taytı seçebilirsiniz. Ayrıca her sezonun trendine uyum sağlayan taylarınızı farklı şekilde ve rahatça kombinleyebilir, taytların son trendine siz de ayak uydurabilirsiniz.

  tayt
 • Kasım 05, 2019 Blog

  Hem rahat hem şık olmak ister misiniz? Emin olun bu hiç de zor değil evde dışarda işte spor da her yer de rahat ve şık hissetmeniz artık oldukça kolay daha fit görünmeniz de cabası peki ya taytla rahat olabilirim ama şık nasıl görünebilirim diye soruyorsanız, öncelikle seçtiğiniz tayt modeli her alan da kullanabileceğiniz bir model olmalı www.upandfit.com sitesin de bütün tayt modelleri ve renkleri mevcut buradan inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürün sizi rahatsız etmeyecek, terletmeyecek, hareketlerinizi kısıtlamayacak, içinizi göstermeyecek olması gerekmektedir. En önemlisi toparlaması gerekirken bütün saklamak istediğiniz hatlarınızı göz önüne döküp kendinizi kötü hissetmenize neden olmamalıdır. Her kadın özeldir ve güzeldir sadece bunu giydiklerine de yansıtmak ister.

  tayt
 • Ekim 25, 2019

  Nedir bu push up tayt modası dediğinizi duyar gibiyim o yüzden sizi daha fazla merak için de bırakmadan hemen konuya giriyorum. Push up toparlayıcı demek, bunu zaten gündelik hayatımız da kullanıyoruz daha çok iç çamaşırlarımız da destekleyici ürün olarak kullanırız. Baştan aşağı daha fit daha dik ve kusursuz vücuda sahibi olmak her kadının hayalidir tabi ki de spor yaparız beslenmemize dikkat ederiz ama istediğimiz konuma gelene kadar her giydiğimizle kendimizi saklama ihtiyacı duyarız. Sarkan göbeklerimize bakıp ne zaman gidecek bunlar ya da basenlerimize bakıp hala bir gram bile incelme yok diye söylenip umutsuzluğa kapılırız. Artık buna hiç gerek yok sizi her şekil de her yer de memnun edecek push up taytınız var.

  tayt