• Eylül 15, 2019

  Kadınların gardıroplarında birçok çeşit kıyafet bulunmaktadır. Bir tanesi var ki her daim hayat kurtarıcıdır. Neyden mi bahsediyoruz kadın taytlarından. Tayt hem rahat hem de şık giyinmenin en pratik yollarından biridir. Bir tayt üzerine hızlı bir kombin yaparak hazır olabilirsiniz. Kadın tayt modellerini kullanarak kombin yapılırken bazı noktalar çok önemlidir. Bir taytın üzerine giyilen tişört ya da kazağın uzun olması kusurları kapatmada yardımcı olur.  Kadın taytı üzerine giyeceğiniz bir ceket ya da trençkot ile çok şık olabilirsiniz. Özellikle kışın bir elbise ya da eteğin altına çorap gibi giyebilirsiniz.  Kışın kalın bir çorap yerine tayt giyerek üşümekten kurtulabilirsiniz.

  tayt
 • Eylül 04, 2019

  Göründüğü kadar kolay olmayan hareketlerin yapılmasında pek çok faktör etkilidir. Üzerindeki kıyafetten tutun vücudunuzun yapısına kadar aklınıza gelebilecek her şeyin etkisi vardır. Yoga kıyafetlerinin etkisinden bahsedelim. Yoga hareketlerini yapabilmek için rahat bir şekilde giyinilmiş olması gereklidir. Yoga kıyafetlerin içinde rahat olmanız olmazsa olmazdır. Yapılacak hareketler için hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaması olmazsa olmaz bir durumdur.. Rahat kesime sahip kıyafetlerin giyilmesi maksimum hareket kolaylığı sağlayacaktır.  Özellikle teri emen ve teri dışarı atabilen bir kumaştan yapılmalıdır.

  tayt
 • Ağustos 31, 2019 Blog

  Günlük yaşantımızın her köşesin de her alanın da taytları artık fazlası ile kullanıyoruz hatta iş hayatlarımıza girmiş olup yaptığımız doğru kombinlerle bile klasik hale getirmeyi başarmışısızdır. Fit görünmek istiyorsak toparlayacı taytlar tercihimiz olmuştur

  tayt
 • Ağustos 24, 2019

  Çoğumuz ne kadar fit olursak olalım elbet saklamak istediğimiz beğenmediğimiz yerlerimiz olabiliyor bazen kalın bacaklarımızdan ya da basen bölgemizin fazlalığından şikayet ederiz. Çoğumuz da fit görünmediğimizi ve sarkan göbeğimizi bacaklarımızı basenlerimizi saklamak ister ve istediğimiz çoğu kıyafeti gönül rahatlığı ile giyemeyiz. Artık bunlar hayel değil imkansız hiç değil Push Up Tayt sayesin de artık bunları gizlemek ve hatta fit hale gelmek mümkün sarkan göbek yok, düşük kalça ve basen yok üstüne yakışanı giyip rahatlığın ve konforun tadını çıkarmak var. Biz kadınlar güzellikten ve görsellikten asla ödün vermek istemeyiz giyimimiz ve kuşamımızla takıp takıştırdığımızla ilgi çekici olmak isteriz ayrıca fit duruşumuzla kendimize olan güvenimiz bir hayli artar. Push Up Tayt istemediğimiz yerlerimizi gizleyerek bize bu fit duruşu sağlamak da ve kaliteli kumaş seçimi ile uzun bir süre rahatlıkla kullanmamızı sağlamaktadır. Push Up Tayt modellerini günlük hayatta kullanabileceğimiz gibi sporda da kullanabiliriz,yoga yaparken kullanabiliriz,arkadaşlarımızla kahve içerken alışverişe giderken rahatlık kullanabiliriz. Konforun ve rahatlığın ayağına gitmiyoruz aksine onu yaşıyoruz ve hatta bedeninimiz her durum da bu konforu ve rahatlığı kolayca yaşıyor.

  tayt
 • Ağustos 22, 2019

  Uzunca bir süre hayatımız da olan ve bu gidişle de hayatımız da yer almaya devam edecek gibi görünen rahatlığın en mükemmelliğini yaşatan taytlar ve hatta çoğu kez kurtarıcımız. Önce 90 'lı yıllar da karşımıza çıktı rengarenk bir birinden güzel bir şekil de, yeşilçam izleyenler bilir çoğu kez karşımıza çıkmıştır, o zamanlarda kafalarda bandana ve bandananın rengine uyan taytlar

  tayt