• Temmuz 15, 2019

  Gittiğiniz spor salonunda hem rahat hem spor hem de şık olmak önemlidir. Çünkü biz günlük yaşam içerisinde bakımlı olmaya her zaman önem veririz. Üstelik spor yaparken kıyafet seçiminde zorlanmamak için en doğru tercih tayttan yana olmak zorundadır. Çünkü kaliteli bir tayt hem esnek olur hem de bizim konforumuzu sağlar. 

  tayt
 • Temmuz 05, 2019

  Biz kadınlar için her zaman sofistike ya da ihtişamlı görünmek yorucu ve sıkıcıdır. Çünkü bazen kendimizi salıp şöyle rahatlığın vermiş olduğu konforla hiçbir şeyi düşünmek istemeyiz. Bunun en az erkekler kadar bizimde hakkımız olduğunu biliyoruz. Ama bizi erkten ayıran bir özelliğimiz daha olan şıklık yarışımız da hiçbir şekilde eksik olmaz. Bunun içinde günlük yaşam içerisinde konforumuzu artıracak olan şeylere değer veririz. Evet, bunu bize sağlayabilen dostlarımız var özellikle de son dönemlerde birbirinden farklı renklere bürünmüş olan taytlarımızdan bahsediyorum.

  tayt
 • Haziran 28, 2019 Blog

  Taytların en önemli özelliklerinin başında bacaklarınızı sarması, sizi rahat ettirmesi ve toplayıcı özelliğinin olması geliyor. Dolayısıyla biz bayanlarda son birkaç sezondur daha fazla yelpazeye sahip olan tayt modellerini görmeye başladık. Özellikle vitrinlerde gördüğümüz parlak taytlar bu geçtiğimiz yıl ve bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Biz kadınlar üzerimize ve tarzımıza uygun olan bir tayt modeliyle kendimizi daha rahat hissettiğimiz gibi aynı zamanda kombinlerken de zorluk çekmiyoruz. Çünkü özel zamanlarınızda hazırlanmanın ne kadar sıkıntı verici olduğunu her kadın çok iyi bilir. Parlak taytların özelliği spor yaparken de gece dışarı çıkarken de kullanılabiliyor olmasıdır. Bu da bizim ikinci bir tayt almamıza gerek bırakmayacaktır.

  Parlak Tayt
 • Haziran 25, 2019 Blog

  Biz kadınlar için şık görünmek kadar kendimizi rahat önemli. Bunun içinde her kadının elbise ya da etek giymekten hoşlanmadığını söyleyebiliriz. Günlük yaşamımıza şöyle bir göz attığımız zaman sürekli bir koşturmaca halindeyiz. İşte, evde gezmede neresi olursa olsun şık olmak zorundayız. Bunun içinde tercihimizi doğru yapabilmemiz önemlidir. Günlük yaşam içerisinde bizi rahat ettireceğine inandığımız tayt ve pantolonları kombinlemek ise bizim için önemli. Elbette ki rahatlık güzel ancak aynı zamanda hem şık hem de çekici olmak isteriz. 

  tayt